En Güzel Sevgililer Günü Mesajları

En Güzel Sevgililer Günü Mesajları

Aşk ve sevgi çok özel duygulardır. Kişiye özel ve derinden hissedilen bu duygu sözcüklere döküldüğünde, kalıcı ve ölümsüz hatıralar ortaya çıkar. Her yıl olduğu gibi bu yılda sevgilisi olanlar, en farklı ve en kalbi duygularla birbirlerine en güzel sevgililer günü mesajları ile hitap edebilirler. Sevgilisi olanlar sevgililer gününde birbirlerine jest ve sürpriz dolu hediyeler sunarak bu özel günü en anlamlı şekilde kutlayabilirler.

Birbirlerine aşık olan veya bir ilişki yaşayan iki kişi için her günün bir anlamı vardır. Ancak özel günler duyguların daha yoğun yaşandığı anlara sahne olmaktadır. Her yıl 14 Şubat’ta kutlanılan sevgililer günü de bu günlerden biridir. Bu özel günde en güzel sevgililer günü mesajları internet sitelerinde, farklı ve yeni sözlerle yer alıyor.

Sevgiliye Sevgililer Günü Mesajları

En Güzel Sevgililer Günü Mesajları

İlişkiler birbirini tanıma dönemi ile başlar. Birbirine yakın olduğunu hisseden, ortak nokta bulabilen, aynı zevk ve tercihleri paylaşan kişiler, duygusal olarak birbirlerine bağlanabilir. Süregelen bu ilişki sonrası sevgili olma durumu ortaya çıkar. Sevgiliye en güzel sevgililer günü mesajları bu döneme rastlar. Karşılıklı olan her duygu özel sözlerin oluşmasını ve hissel temasları beraberinde getirir. Sevgiliye atılan sevgililer günü mesajlarında, birlikte zaman geçirirken söylenilemeyen sözler ve duygular bazen üstü kapalı, bazense en açık şekilde söylenebilir. Sevgiliye ne kadar bağlı olunduğu, ne kadar çok sevildiği veya özlendiği en güzel mesajlarla duygu yüklü hale gelecektir.

Eşe Sevgililer Günü Mesajları

Evli olmak, sevgili olmaya engel değildir. Eşler de bir dönemler sevgiliyken, bu birliktelik apayrı bir hal alır ve evlilik oluşur. Duygusal bağlılık evliliğin temelidir. Ara sıra oluşan tartışmalar bile aşkla yaşanır. Aşk olan bir evlilikte tartışma bile özeldir. Aşk evliliği yapan eşler birbirleriyle tartışmayı bile sever, çünkü tartışma sonrasında eşinin ona daha fazla yakın olacağını bilir. Her yıl 14 Şubat sevgililer günü, evliler için bir önceki yıldan daha heyecanlı geçer. Evli çiftler en güzel sevgililer günü mesajlarını birbirlerine yollar.

Uzaktaki Sevgiliye En Güzel Sevgililer Günü Mesajları

14 Şubat sevgililer gününü birbirine en uzakta geçiren çiftler, en yoğun duyguları yaşayanlardır. Mecburiyetten farklı şehirlerde olan bu çiftler, birbirlerine en çarpıcı ve yürek dağlayıcı mesajları gönderebilirler. Özlenen sevgiliye yazılan mesajlar, kalpten geçen sözcüklerle dolu, duygu yüklü ve göz yaşartıcı olur. Okul veya iş sebebiyle uzaktaki sevgiliye duygu dolu mesajlar yollanır. Bu yollanan mesajlar ilerde yoğun hatıraları oluşturacaktır.

Askerdeki Sevgiliye En Güzel Sevgililer Günü Mesajları

Aşıklar için ayrı kalınan bir diğer dönemi askere giden sevgilinin beklendiği dönem oluşturur. Bu dönem hasret, özlem ve aşk dolu geçer. Kavuşulacak günün birer birer azalması, sevgililer için en rahatlatıcı ankara escort şeydir. Bu dönemde de aşıklar birbirlerine en güzel mesajları atar. Bu dönem 14 Şubat gününe rastladığında, farklı hisler yaşanır. Kalpten dökülen duygular sözlere yansır ve anlamlı hisler oluşur. Bazı sevgililer yaşadıkları bu duygu yoğunluğunu sözlere dökebilirken, bazıları da sadece iki kelimeye sığdırır.

En Özel Sevgililer Günü Mesajları

En Güzel Sevgililer Günü Mesajları

Sevgilisine en özel sevgililer günü mesajlarını göndermek isteyenler, internet üzerinden araştırma yaparlar. Bazı aşıklar ise kendi duygularıyla bu mesajları yazarlar. En güzel ve en özel sevgililer günü mesajlarıyla bu özel gün daha unutulmaz ve daha anlamlı hale gelir. Eşler, sevgililer, nişanlılar, hasret çekenler ve tüm gençler için en güzel sevgililer günü mesajlarını sizler için araştırdık.

 • Seni gücümün yettiği yere kadar değil, hayallerimin ulaştığı yere kadar seviyorum, hayal gücümün bir sınırının olmaması en büyük avantajım!
 • Kirpiğine kadar sevdiğim bir adam var BENİM, kokusu CENNETİM, yüreği SERVETİM, Seni Seviyorum HERŞEYİM…
 • Nefesim olan ADAM, Şükürler olsun seni bana Yar, Evladıma Baba edene, Sevgililer Günün kutlu olsun yaşama sebebim…
 • Elimi her uzattığımda tutan adam, Uzakta bile bir adım ötedeymiş gibi seven adam, Üzüldüğümde onun yüzünden bile olsa, yine de onun omzuna ihtiyaç duyduğum adam, Nefesinde, kokusunda, teninde benim izlerimi taşıyan ADAM…
 • Dokunuşları Anne şefkati, Baba güveni, Eş sevgisi kokan, Kısa sürede sol yanıma taht kuran ve huzur kokan Adam…
 • Bizden öncesini hatırlamıyorum, sanki ben BİZ’le var oldum, biz olduğumuz günün anısı güzel günlerde ölümsüzleşsin…
 • Sadece varlığınla bile, huzurlu hissettirmene hayranım, en huzurlu sığınağım, İYİ’kim, Seni Çok Seviyorum
 • Efsaneler der ya; Her gökkuşağının altında bir hazine yatarmış, sen benim gökkuşağımın sonu, en değerli hazinemsin… Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun, SENİ ÇOK SEVİYORUM.
 • Sonra sen geldin güldün, Gönlümdeki en kurak topraklar papatya bahçesi oldu… AŞK
 • Seni gökteki yıldızlara benzetiyorum, onlar kadar etkileyici, onlar kadar çekici ve güzelsin, aranızda tek fark var, onlar milyonlarca sen ise BİRTANESİN…
 • Hayatınızda “DOĞRU” kişi varsa, takvim size hep “14 Şubat”tır. Hayatımdaki “EN DOĞRU” kararım, Sevgililer Günün kutlu olsun KADINIM…
 • Sen ol da, İster yar ol, İster yara; Lütfun da başım üstüne kahrın da, Sen benim başımın tacısın, İyi ki varsın, İyi ki tanımışım seni ÖMRÜM…
 • Bilmediğim bir kitabın sayfalarında adın geçiyor, içim nasıl seviniyor bi bilsen…
 • Aşk en çok, sevdiği kadının gözyaşlarına kıyamayan ADAM’a yakışır.
 • Öyle bir çık karşıma, her baktığımda ilk defa görüyormuşum gibi, az kalsın ölüyormuşum gibi hissedeyim SENİ…
 • Biraz delisin, hatta bana deli divanesin, bensiz bir hiç gibisin, sen yalnızca benimle İYİSİN…
 • 7 saniyelik rüyanın içinde, sana sarıldığımı hissettiğim o anı, dünyalara değişmem… Ömrümü adadığım, varlık sebebim, KADINIM…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir